لوگو داده پرداز انرژی نقش جهان

درباره داده پرداز انرژی نقش جهان

شرکت مهندسی داده پرداز انرژی به عنوان بزرگترین ارایه دهنده سیستم های اتوماسیون جایگاه های عرضه سوخت و مخازن فرآورده در ایران می باشد. تجربه چندین ساله شرکت در زمینه هوشمند سازی جایگاه های سوخت خصوصی و سازمانی در سراسر کشور امکان طراحی، توسعه سخت افزار و نرم افزارهای مورد نیاز را برای انواع مختلف دیسپنسرهای توزیع سوخت، تانک مانیتورینگ مخازن و پایانه های پرداخت الکترونیک فراهم نموده است.

این شرکت از سال 1392 اقدام به هوشمندسازی جایگاه های سوخت نموده و تاکنون موفق به راه اندازی سامانه های کنترلی سوخت در 85 جایگاه سوخت گیری جهت 184 مخزن، 283 نازل و 7860 خودرو گردیده است.

استفاده از تجربیات ارزشمند کارشناسان مجموعه داده پرداز، ما را در ارتقا و بهبود کیفیت محصولات یاری نموده است؛ همچنین پشتیبانی مستمر و با کیفیت در سریع ترین زمان، رضایت مشتریان عزیز را به همراه داشته است.

اهداف داده پرداز انرژی

چشم انداز داده پرداز انرژی

علی رغم توسعه فناوری های نوین، توزیع، نظارت و مانیتورینگ فرآورده های نفتی همچنان بصورت سنتی صورت می پذیرد. از این رو تغییر شیوه های سنتی و استفاده از تکنولوژی های روز در راستای هوشمند سازی توزیع و کنترل، میترینگ فرآورده، مانیتورینگ مخازن سوخت از راه دور و متمرکز سازی اطلاعات در بستر اینترانت و اینترنت از اهداف اصلی شرکت داده پرداز انرژی نقش جهان می باشد.

چشم انداز داده پرداز انرژی

تجهیز کلیه جایگاه های سوخت سازمانی به سیستم اتوماسیون یکپارچه کنترل و مدیریت سوخت، همچنین مانیتورینگ موجودی مخازن سوخت از راه دور در بستر اینترانت و اینترنت برای کلیه جایگاه های اختصاصی و شرکت های برند توزیع سوخت و توسعه بازار در خارج از کشور بخصوص منطقه غرب آسیا از چشم اندازهای تعیین شده شرکت داده پرداز انرژی نقش جهان می باشد.